Sektörler

Polarmak, müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri temin etmekle kalmayıp, doğru ürün seçimi konusunda hizmet vermektedir.

 

Kaldırma Araçları ve Vinçler

Vinç ve kaldırma araçlarında kullanıcı ve ürün güvenliği için kendini kanıtlamış olan fuji frenic mni,multi,mega,eco hız kontrol aynı zamanda emotron vfx modeli hız kontrol sistemleri aşırı yük koruması, alarm ve ikaz çıkışları, yumuşak kalkış ve duruş özellikli, vektör kontrollü motor sürücüler kullanılmaktadır.Polarmak olarak vinç uygulamaları için uygun sürücü seçimi, sürücü ayarlarının yapılması ve devreye alınması sırasında hizmet verilmektedir. Yine kullanıcı güvenliği için güvenlik bariyerleri, alarm ikaz cihazları firmamız tarafından temin edilmektedir.

 

Yapı Sektörü

Yapı sektörüne çimento ve alçı fabrikaları gibi hammadde üreten işletmelerin mikser sistemlerinde kendini kanıtlamış olan fuji frenic multi,mini,mega emotron vfx,msf gibi modeller  ve dozajlama uygulamaları için pulse yük hücreleri (loadcell), motor sürücüler, seviye sensörleri firmamız tarafından temin edilmektedir.

 

Makina Sanayi

Makina imalat sanayisinde kullanılan çeşitli sıck endüktif, kapasitif sensörler, selec marka elektronik çevirici cihazlar, kontrol kartları, röleler, kinco PLC cihazları aynı zaman fuji motor hız kontrol cihazı olan frenic multi,mini,mega,eco aynı zamanda emotron vfx,fdu,msf modelleri ve invt chf100a,cfv100,gd10,gd100,gd200 gibi motor hız kontrol ve hız anahtarları firmamız tarafından temin edilmektedir. Makina imalatçısı firmaların PLC yazılım ve scada ve uzaktan erişim ihtiyaçları için yazılım geliştirme hizmetleri verilmektedir.

 

Proses Otomasyonu

Özellikle kimya ve gıda sanayisinde basınç, debi, PH, sıcaklık, nem gibi sürekli ölçülmesi ve kontrol edilmesi gereken proses verilerinin okunmasını sağlayan sensörler, prosesin kontrolünde kullanılan PID kontrol cihazları firmamız tarafından temin edilmekte ve devreye alınmaktadır.